Home Uncategorized Përmbledhja e fotografive të yllit Dua Lipa në “MTV EMA”

Përmbledhja e fotografive të yllit Dua Lipa në “MTV EMA”

58 second read
0
0
47
kujtesa

Ylli shqiptar i muzikës Dua Lipa po korr suksese të mëdha në skenën muzikore botërore.

Ajo mbrëmë ishte pjesëmarrëse në “MTV EMA” ku performoi, shkruan Indeksonline.

Dua ka publikuar disa fotografi të shkëputura nga ” qilimi i kuq” në “EMA”, që u mbajt në Seville, Andaluzia të Spanjës.

Kujtojmë se me çmim në këtë eveniment doli Loredana Zefi si “Performanca më e mirë zvicerane”, ndërsa pjesë e” EMA”-s, ishin edhe Bebe Rexha dhe Ava Max. /Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…