Home Lajme Përleshen nxënësit në Mitrovicë, dyshohet për të shtëna me armë zjarri

Përleshen nxënësit në Mitrovicë, dyshohet për të shtëna me armë zjarri

1 min read
0
0
61
kujtesa

Një përleshje në mes disa të rinjve ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Mitrovicë, raporton Express

Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Bëhet fjalë për një përleshje në mes të disa të rinjve. Katër nxënës janë marrë në pyetje, një prej tyre është i lënduar”, ka bërë të ditur Zahiti.

Zahiti ka theksuar se njësitet përkatëse të policisë janë duke u marrë më rastin.

Ndërkaq Express nga dëshmitarët mëson se dyshohet se në këtë përleshje janë përdorur edhe armë zjarri.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…