Home Lajme Lajmi i Fundit-Digjet një shtëpi në Vushtrri(FOTO)

Lajmi i Fundit-Digjet një shtëpi në Vushtrri(FOTO)

46 second read
0
0
149
kujtesa

Siq raporton Portali VicianaPress sot ne mengjes eshte djegur nje shtepi ne Vushtrri ,perkatesisht ne Magjistralen Vushtrri-Mitrovic ,fatmiresisht pa pasoja ne njerez ,sipas deshmitareve te cilet edhe i kan derguar fotot dhe videot portalit VicianaPress , ekipet policore dhe ata te zjarrëfiksav kan dal menjeher ne vendin e ngjarjes, dhe kan arritur ta ndihmojne personnin qe eshte gjendur ne shtepi nga shtepia per te ia shpetuar jetën/VicianaPress/

VicianaPress
Vicianapress
Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…