Home Sport 89-shi mposht Vushtrrinë, Prishtina ndalet në Klinë

89-shi mposht Vushtrrinë, Prishtina ndalet në Klinë

59 second read
0
0
46
kujtesa

Bashkë me derbin kryesor të kësaj jave, Feronikeli – Ballkani, u zhvilluan edhe dy ndeshje tjera.

Prishtina udhëtoi në Klinë për t’u përballur me Dukagjinin, ndërsa Trepça’89 e priti Vushtrrinë.

Prishtina dëshpëroi edhe njëherë tjetër, pasi që nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në udhëtim te Dukagjini.

Në ndeshjen tjetër Trepça ’89 triumfoi ndaj Vushtrrisë me rezultat minial 1-0, me golin e vetëm të cilin e realizoi Arb Manaj në këtë takim.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…