Home Sport Mourinho, favoriti kryesor për trajner të Arsenalit

Mourinho, favoriti kryesor për trajner të Arsenalit

1 min read
0
0
46
kujtesa

Jose Mourinho llogaritet si favoriti kryesor për të pasuar Unai Emeryn si trajneri i Arsenalit.

Emery e ka gjetur veten nën presion tek klubi nga Emirates pas një fillimi të dobët të sezonit.

E SPONSORUARSHIKO VIDEON

Presioni është shtuar edhe më shumë ditëve të fundit pasi ndodhive të Granit Xhakës me tifozët, pasi Emery thuhet se nuk e ka menaxhuar mirë situatën

Shumë emra të njohur janë përmendur ditëve të fundit si pasues të Emeryt, i cili rrezikon seriozisht shkarkimin nga drejtuesit.

Mourinho pritet ta pasojë Emeryn te Arsenali

Sipas mediumit britanik Daily Mail, ish-trajneri i Manchester United dhe Chelsea, Jose Mourinho është favoriti kryesor që të bëhet menaxheri i ardhshëm i Arsenalit.

Mediumi britanik gjithashtu shton se Mourinhos i janë zvogëluar edhe kuotat e basteve për të qenë pasues i Emeryt. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…