Home Sport Gjyqtarët e javës së 13-të në Ipko Superligën e Kosovës, Nuza në derbin

Gjyqtarët e javës së 13-të në Ipko Superligën e Kosovës, Nuza në derbin

1 min read
0
0
40
kujtesa

2 orë

Federata e Futbollit të Kosovës ka publikuar gjyqtarët e javës së 13-të.

Ndeshja e parë e kësaj jave do të zhvillohet në Podujevë, ku Llapi është nikoqir i Drenicës.

Ky takim do të drejtohet nga Alban Shala me ndihmësit Granit Hyseni e Elvis Bicaj.

Dardan Çaka është deleguar këtë javë për ta drejtuar ndeshjen mes Dukagjinit dhe Prishtinës.

Ndërkohë derbin e kësaj xhiro mes Feronikelit dhe Ballkanit do ta drejtojë treshja e gjyqtarëve Genc Nuza, Fatlum Berisha dhe Lumturije Muhadri.

Të dielën në Mitrovicë në sfidën mes Gjilanit dhe Ferizajt, drejtësinë do ta ndaj Fatmir Tahiri. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…