Home Uncategorized Njoftim nga Komuna Vushtrri- Për shkak te punimeve bllokohet për qarkullim rruga “Faruk Beqiri”

Njoftim nga Komuna Vushtrri- Për shkak te punimeve bllokohet për qarkullim rruga “Faruk Beqiri”

35 second read
0
0
104
kujtesa

Për shkak të punimeve në segmentin rrugor “Faruk Beqiri” njoftojmë qytetarët që prej orës 10:00 deri në ora 17:00 kjo rrugë do të jetë e bllokuar për qarkullim.

Kërkojmë me mirëkuptim nga qytetarët që të shfrytëzojnë rrugë alternative gjatë kohës sa zhvillohen punimet në rrugë/VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…