Home Lajme Exclusive -këngëtari sërb Aki Aki ,lanson një këng -ku bën thirrje per bashkim të shqipëtarëve dhe sërbëve ,kundër europes që nuk po e pranon Kosovën dhe Sërbin(Video)

Exclusive -këngëtari sërb Aki Aki ,lanson një këng -ku bën thirrje per bashkim të shqipëtarëve dhe sërbëve ,kundër europes që nuk po e pranon Kosovën dhe Sërbin(Video)

22 second read
0
0
68
kujtesa

Një sërb i cili jeton dhe vepron në zvicërr , perkatesisht ne qytetin Ticino ,ka lansuar nje keng qe per tekst ka thirrjen e bashkimin e shqipëtarëve dhe serbeve ./VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…