Home Lajme Thaçi pret komandantin e FSK-së

Thaçi pret komandantin e FSK-së

44 second read
0
0
40
kujtesa

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot do të presë në takim Komandantin e FSK-së, gjenerallejtënant Rrahman Rama.

Po ashtu, gjenerallejtënant Rama do të jetë i shoqëruar nga ekipi i Forcës së Sigurisë së Kosovës që mori pjesë në garat ushtarake më prestigjioze në botë “Cambrian Patrol 19”, ku fituan medaljen e argjendtë.

Takimi mbahet në kabinetin e Presidentit.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…