Home Sport Orari i javës së 13-të në IPKO Superligë

Orari i javës së 13-të në IPKO Superligë

1 min read
0
0
81
kujtesa

Është caktuar orari i ndeshjeve të javës së 13-të në IPKO Superligë të cilat zhvillohen në fundjavë.

Ndeshja hapëse e javës së 13-të do të jetë ajo ndërmjet Llapit dhe Drenicës, që zhvillohet të premten në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë.

Të shtunën zhvillohet derbi mes Feronikelit dhe Ballkanit në stadiumin “Rexhep Rexhepi”.

Po atë dit Prishtina shkon te Dukagjin, ndërsa Trepça ’89 pret Vushtrrinë.

Gjilani luan të dielën ndaj Ferizajt në “Riza Lushta”, ndërsa po këtë ditë Drita do të jetë mysafirë i Flamurtarit.

IPKO Superliga – java e 13-të

E premte, 1 nëntor, ora 13:00

Llapi-Drenica

E shtunë, 2 nëntor, ora 13:00

Trepça ‘89-Vushtrria

Feronikeli-Ballkani

Dukagjini-Prishtina

E diel, 3 nëntor, ora 13:00

Mitrovicë: Gjilani-Ferizaj

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…