Home Lajme Nesër rihapet Smile Group Morena ,Vendi ideal i të rinjëve me një ambient krejt ndryshe .

Nesër rihapet Smile Group Morena ,Vendi ideal i të rinjëve me një ambient krejt ndryshe .

1 min read
0
0
68
kujtesa

Nesër rihapet kafiteria ma e njohur në Vushtrri Smile Group Morena,vendi më ideal i të rinjëve , ky vend dhe kjo kafiteri njifet nga të gjithë Vushtrriasit për ndejat që krijohen atu ,sidomos në mbrëmje ku te rinjët pas ta kryejn punen dhe te pushojna nga puna, ne mbrëmje ,tani kan vendin ideal per tu relaksuar e ku ka vendë më të mirë se Morena

Nesër në rihapje do të performojne edhe DJ të ndryshum për ti relaksuar të rinjët . Pronari i këtij Clubi Jeton Mehmeti i njohur si Kinezi në Vushtrri njihet edhe per kontributin e tij të jashtëzkonshum për familjet në nevojë që është për tu admiruar /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…