Home Lajme Ky është nënoficeri i FSK-së, që ndërroi jetë sot në Mitrovicë

Ky është nënoficeri i FSK-së, që ndërroi jetë sot në Mitrovicë

30 second read
0
0
69
kujtesa

Nënoficer i FSK-së, Baki Ejupi ka vdekur sot pasi ka kryer testimet fizike

Vdekjen e 45-vjeçarit e kanë konfirmuar edhe nga ana e Ministrisë së Mbrojtjes.

Gazeta Blic merr vesh se i ndjeri është Baki Ejupi, nga fshati Sekiraqë, komuna e Podujevës.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…