Home Lajme Kryetari Tahiri bashkëbisedon me të rinjët Vushtrrias

Kryetari Tahiri bashkëbisedon me të rinjët Vushtrrias

1 min read
0
0
170
kujtesa

Kryetari i Komunës së Vushtrris Xhafer Tahiri ka zgjedhur një mënyre tjeter per ti indentifikuar problmet dhe hallet e të rinjëve me cilat perballen ata ,ai ka bashkbiseduar me nxënës ,student dhe shum te rinje të tjere , ket aktivitet tahiri e ka ber publik ne profilin e tij ne Facebook dhe ka shkruar keshtu :

Kemi filluar një seri të bashkëbisedimit me të rinjtë vushtrrias për #qytetiqeduam! Student e nxënës, të gjithë të përkushtuar e ambicioz për një qytet që i bënë krenar.
Përkrahja nga të rinjtë e të rejat na forcon edhe më shumë në rrugën e pakthim të ndryshimit! /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…