Home Sport Dragusha-Toma Dështoi ,Llapashtica trajneri i duhur për Vushtrrin

Dragusha-Toma Dështoi ,Llapashtica trajneri i duhur për Vushtrrin

1 min read
0
0
143
kujtesa

Antonio Toma u largua nga Vushtrria pa lën gjurmë ,duke lën ekipen ne fund të tabeles ,

trajneri Italian u kritikua ne emisionin “Dueli Sportiv” nga Muhamet Dragusha , ai deklaroi që toma ka dështura totalisht te Vushtrria

Sipas Dragushes Vushtrria bëri mir qe ja besoj punen Fitim Llapshticës , ai Deklaroi se Llapashtica ka ber pune te madhe te Vushtrria ,

Ndaj feronikelit bëri paraqitje shum te mire ,por humbi ne fund pas nje gabimi te porterit tahiri ,edhe ndaj Llapit Skuadra e Vushtrris luajti mir krejt ndryshe nga ndeshjet e para /VicianPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…