Home Lajme Dorëzohen rreth 102 kallëzime penale ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte

Dorëzohen rreth 102 kallëzime penale ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte

54 second read
0
0
34
kujtesa

Sot dorëzohen rreth 102 kallëzime penale ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte.


Shoqata për Krimet e Luftës “Gjakova 98’99” dorëzon sot kontingjentin e trembëdhjetë të padive me rreth 102 kallëzime penale të bëra nga qytetarët e Gjakovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte..

Dorëzimi i padive dhe dokumenteve bëhet në Departamentin e Krimeve të Luftës në Prishtinë, në ora 11.00, thuhet në njoftimin e kësaj shoqate.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…