Home Sport Vushtrria arenë e rivalëve të vjetër

Vushtrria arenë e rivalëve të vjetër

1 min read
0
0
42
kujtesa

Sot Zhvillohet ndeshja në mes te dy rivalëve të vjetër FC Vushtrris qe synon të ringritet pas disa disfatave qe kishte, ndersa llapi synon te kthehet i pamposhtur ne Vushtrri .

Interesant në Vushtrri, ku Vushtrria do të mirëpres Llapin.

Vushtrriasit pasi larguan Antonio Tomën me Trajnerin ne detyre Fitim Llapashticen u paraqitën mirë ndaj Feronikelit, por që në fund humbën.

Tani ata synojnë të marrin pikë, derisa përballë do ta kenë Llapin që gjithashtu kërkon të rikthehet te fitorja pas disfatës në Gjilan./VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…