Home Sport Klopp e kthen në shaka lëndimin e Shaqirit: Muskujve të mëdhenj ju duhet më shumë kohë për shërim

Klopp e kthen në shaka lëndimin e Shaqirit: Muskujve të mëdhenj ju duhet më shumë kohë për shërim

1 min read
0
0
60
kujtesa

Jurgen Klopp ka folur për lëndimet, duke u ndalur te Xherdan Shaqiri, i cili po mungon tash e disa javë.

Madje ai e dha përgjigjen me pak shaka, duke thënë se Shaqiri ka muskuj të mëdhenj.

“Trent Arnold dukej mirë, nuk ka ndonjë pengesë”, tha për lojtarin që kishte kaluar një gripi këto ditë.

“Ende pak kohë (jashtë) për Shaqin (Shaqiri) – ai ka muskuj të mëdhenj!”.

“Muskujt e mëdhenj, për fat të keq, duhet pak më shumë kohë për t’u shëruar”.

“Unë e pashë Shaqin sot, ai është në rregull, por nuk është ende gati”, ka thënë Klopp. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…