Home Sport Kalimi i Ibrahimovicit te Interi nuk do të ndodh shkaku i agjentit Raiola

Kalimi i Ibrahimovicit te Interi nuk do të ndodh shkaku i agjentit Raiola

1 min read
0
0
38
kujtesa

Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic ka pak gjasa të kalojë në afatin e dimrit te ish-skuadra e tij, Interi.

Ylli i Los Angeles Galaxy thuhet se është i etur për të bërë një rikthim në Itali në vitin 2020.

Interi është njëra nga skuadrat që thuhet se dëshiron të nënshkruajë me sulmuesin suedez.

Megjithatë, sipas Calciomercato, bisedimet midis Ibrahimovicit dhe Interit kanë ngecur shkaku i pranisë së agjentit Mino Raiola.

Marrëdhënia e dobët mes Nerazzurriëve dhe Raiolas përbën një problem, ndërsa drejtori i Interit, Beppe Marotta, gjithashtu është i pabindur se ekipi i tij ka nevojë për më shumë forcë zjarri në sulm. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…