Home Lajme Reagon Aida Dërguti: Astrit, gjaku yt nuk do të humb

Reagon Aida Dërguti: Astrit, gjaku yt nuk do të humb

53 second read
0
0
53
kujtesa

Aida Dërguti nga PSD ka reaguar pas publikimit të ekspertizës për rastin e Astrit Deharit.


Përmes një shkrimi në Facebook, Dërguti ka shkruar se është i domosdoshëm një hetim i jashtëm e i pavarur.

“Pas ekspertizës së pavarur për rastin e Astritit, është i domosdoshëm një hetim i jashtëm e i pavarur. Astrit, gjaku yt nuk do të humb! Hetim e drejtësi deri në fund!”, ka shkruar ajo.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…