Home Sport Tabela pas tri ndeshjeve të sotme në Superligë

Tabela pas tri ndeshjeve të sotme në Superligë

1 min read
0
0
30
kujtesa

Gjilani “gjunjëzoi” Llapin duke e mposhtur me rezultat 3:0. Me të njëjtin rezultat fitoi edhe Drenica ndaj Dukagjinit, ndërsa Trepça’89 mposhti minimalisht 1:0 Ferizajn.

Pas këtyre tri ndeshjeve, prin Gjilani me 24 pikë, tri më shumë se përcjellësi i parë, Drita që do të luaj nesër në “Fadil Vokrri” ndaj Prishtinës, shkruan Indeksonline.

Ballkani e Llapi gjinden në pozitat tre dhe katër me nga 20 pikë.

Në fund të tabelës janë Ferizaj me 9 pikë aq sa ka edhe Flamurtari një pozitë më poshtë, ndërsa në dy pozitat e fundit janë Dukagjini me 7 pikë dhe Vushtrria me 6./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…