Home Sport Sulmohet gjyqtari pas ndeshjes Gjilani – Llapi

Sulmohet gjyqtari pas ndeshjes Gjilani – Llapi

1 min read
0
0
35
kujtesa

Gjyqtari anësor Meriton Berisha është sulmuar me tu mbyllur ndeshja Gjilani – Llapi.

Ndeshja u mbyllur 3-0 në të mirë të vendasve, që e dominuan takimin nga fillimi në fund.

Por as fitorja e thellë nuk iu ka mjaftuar gjilanasve, që pas ndeshjes e kanë sulmuar fizikisht gjyqtarin Meriton Berisha, shkruan Telegrafi.

Ai është sulmuar rrugës për në zhveshtore kur u mbyll takimi nga tre persona.

Në javën e fundit ka pasur kritika të ashpra ndaj gjyqtarëve nga drejtues të klubeve, madje duke akuzuar edhe me shit-blerje të ndeshjeve për shuma të konsiderueshme. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…