Home Lajme Shkoi para dy javësh për të punuar në Kroaci, vdes 44 vjeçari nga Kamenica

Shkoi para dy javësh për të punuar në Kroaci, vdes 44 vjeçari nga Kamenica

46 second read
0
0
44
kujtesa

Ka ndërruar jetë një 44 vjeçar kosovar në Kroaci.

Bëhet fjalë për Sabri Korqën nga Kamenica, i cili para dy javësh udhëtoi drejt shtetit kroat për të punuar.

Sipas mediave locale nga Kamenica, 44 vjeçari para dy javësh u nis në Kroaci me një grup të qytetarëve, derisa familjarët kanë thënë se nuk i din shkaqet e vdekjes./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…