Home Showbiz Shashtriset’ nga gëzimi se frajeri i saj e la ta përdorte Instagramin, Dua Lipa për pak sa nuk i thyen unazat me poza provokative

Shashtriset’ nga gëzimi se frajeri i saj e la ta përdorte Instagramin, Dua Lipa për pak sa nuk i thyen unazat me poza provokative

54 second read
0
0
62
kujtesa

Dua Lipa është rikthyer në Instagram.


Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, është rikthyer me një video të re në Instagram.

Ajo ditë më parë kishte zgjedhur që ti fshijë të gjitha postimet në këtë rrjet social dhe tani erdhi fuqishëm me një video e realizuar.

Dua po punon për projekte të reja, andaj e kishte paralajmëruar një rikthim të shpejtë dhe të fuqishëm.

Në videon e postuar këngëtarja është shfaqur tejet joshëse.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…