Home Showbiz Gazetarja bukuroshe e sportit konfirmon lidhjen, kush është fatlumi?

Gazetarja bukuroshe e sportit konfirmon lidhjen, kush është fatlumi?

2 min read
0
0
54
kujtesa

Ish-miss Shqipëria, tash gazetare e sportit Hygerta Sako ka befasuar të gjithë kur zbuloi në mënyrë të papritur se është në një lidhje kur nga “single” e ndryshoi statusin e saj “në një marrëdhënie” në Facebook.


Kaq mjaftoi që mediat rozë të pushtoheshin nga titujt për një romancë të re në jetën e moderatores shqiptare.

Dhe pak minuta më parë ajo bëri reagimin e parë pas këtyre lajmeve. Hygerta hyri në Instagram për të thënë dy fjalë të ëmbla për të bijën në ditën e saj të lindjes.

Edhe pse duket e pabesueshme që kanë kaluar gjithë këto vite, Anais mbush 13 vjeç, dhe në këtë ditë nuk mund të mungonte dhe dedikimi special i nënës së saj.

“13 vjet së bashku, 13 vjet mirënjohje ndaj Zotit që më fali një engjell, një motiv për të gëzuar e jetuar çdo ditë Gëzuar ditëlindjen fryma ime, thesari im, buzëqeshja ime ”, shkruaj Hygerta.

Moderatorja e njohur e sportit ka zbuluar papritur statusin e ri vetëm pak ditë pasi tha publikisht te emisioni Rudina se është beqare.

Tani ajo që mbetet është të ‘zbulohet’ se kush është fatlumi.

 Facebook

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…