Home Showbiz Pse ai pëlqen të bëjmë foto apo video gjatë seksit?

Pse ai pëlqen të bëjmë foto apo video gjatë seksit?

3 min read
0
0
53
kujtesa

Edhe ju mund të përballeni me një situatë të tillë, ndaj bëni shumë kujdes!

Burrat që duan t’ju vendosin në një pozitë të tillë, ndoshta nuk kanë qëllime aq të pastra ndaj jush.

Fakti që ai nuk shijon marrëdhënien, por do që aktin ta dokumentojë me foto e video, mund t’ju bëjë juve viktimë në rrjetet sociale a në faqe pornografike. Dhe, motivet për këtë veprim janë këto si më poshtë:

Narcisi

Egoja e tij e tejmbushur vjen e para. Ai nuk e do veten, ai e adhuron vetveten. Ai thjesht pëlqen të rikuperohet dhe më pas të shikojë veten për bukurinë e tij fizike.

Ekzibicionisti

I pëlqen të shoh veten ndërsa bën seks. Kini kujdes sepse ky lloj dashnori mund të përhap raportin e shfaqjeve tuaja seksuale në internet, konkretisht në faqet pornografike amatore.

Aktori i humbur i pornos

Duke u rritur me pornografi, nga e cila merr vazhdimisht frymëzim, në ato momente ai identifikon veten me një nga aktorët e pornografisë. Ai përpiqet që të imitojë të mëdhenjtë e kinemasë së vështirë.

Misogjenisti

Burri që i urren gratë merr përsipër vetëm që të shijojë aktin dhe më pas të tallet me miqtë dhe të njohurit me partneren, duke treguar fotot apo videot që kanë bërë gjatë aktit. Kjo është larg nga kategoria më e rrezikshme e burrave, sepse ai di shumë mirë se si t’ju mashtrojë dhe t’ju bëjë të bini në grackën e tij.

I shkëlqyeshëm

Ai pëlqen të tregojë arritjet e tij me miqtë në bar, por ai e bën atë lehtë, më shumë nga padituria sesa keqdashja. Sidoqoftë, sjellja e tij nuk është e justifikueshme. Sekreti i një seksualiteti të qetë është vetëdijesimi i plotë për veten dhe nevojat e një personi. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…