Home Sport Valon Berisha: Ska ndjenjë ma t’mirë se me lujt për vendin tënd

Valon Berisha: Ska ndjenjë ma t’mirë se me lujt për vendin tënd

1 min read
0
0
54
kujtesa

Valon Berisha ka bërë një intervist të gjatë për emisionin “Ich bin Albaner” e në të cilën është ndjerë krenarë që luan për Kosovën.

Berisha po ashtu ka thënë “Ska ndjenjë ma t’mirë se me lujt për vendin tënd, ndjehem shumë shumë mirë që kam mund me kontribu për vendin tem”.

Po ashtu Valoni ka treguar se e do shumë futbollin dhe se fitorja kryesore për të ka qenë kundër Çekisë dhe ndjehet mirënjohës që trajneri e ka fut në lojë./Indeksonline/.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…