Home Lajme Viciana Press vazhdon te ju rikthej në kohë -foto te vjetëra te Klubit Futbollistik Kosova-Vushtrri (foto)

Viciana Press vazhdon te ju rikthej në kohë -foto te vjetëra te Klubit Futbollistik Kosova-Vushtrri (foto)

20 second read
0
0
65
kujtesa

Viciana Press ka siguruar edhe disa foto te klubit te futbollit Kosova (Vushtrri) keto foto jan siguruar nga nje lexues yni Buci ,te cilen e falenderojm shum redaksia e VicianaPress.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…