Home Lajme Në 30 vjetorin e grevës së minatorëve Vicianpress ju sjell një dokumentar për hjekat e minatorëve të trepçës (Video)

Në 30 vjetorin e grevës së minatorëve Vicianpress ju sjell një dokumentar për hjekat e minatorëve të trepçës (Video)

22 second read
0
0
65
kujtesa

Viciana press ka arritur ta gjej nje dokumentar qe tregon hjekat dhe protestat e punetoreve te trepqes gjate regjimit serb .

me posht mund ta gjeni linkun e kesaj video ju ftoj ta ndiqni

/VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…