Home Showbiz Kur burri dashurohet në një grua tjetër: Psikologët thonë se e keni vetëm një opsion!

Kur burri dashurohet në një grua tjetër: Psikologët thonë se e keni vetëm një opsion!

2 min read
0
0
59
kujtesa

A e keni përjetuar këtë agoni kur burri bie në dashuri me një tjetër grua?

Ndoshta në fillim duket një grua e parëndësishme, por tregimet gjithmonë fillojnë të ndërlidhen me atë grua, transmeton Telegrafi.

Me shndërrimin e jetës tuaj në ankth, ju mërziteni nga kjo ngjarje, ndërkaq ai me lumturi i largon sytë dhe e vëren se ka rënë në dashuri me dikë tjetër.

Megjithëse mund të ndiheni se është detyra juaj ta udhëzoni burrin për të mos gabuar, faktikisht çdo veprim i juaji mund të jetë i kotë.

Prandaj, këshilla e psikologëve është të largoheni nga një situatë pavarësisht rrethanave sepse askush nuk mund të ndryshojë menjëherë.

Dashuria e burrit për një grua tjetër nuk mund të largohet brenda natës.

Pra, përse të jetoni në një lidhje të pashëndetshme? Pse të vuani e ta shihni se nuk jeni duke u dashuruar nga personi që e admironi?

Nëse veç e shihni se burri juaj ka rënë në dashuri me dikë tjetër, largohuni nga ai – sepse nëse ndaheni do të vuani një kohë të shkurtë, ndërsa nëse qëndroni në lidhje do të vuani tërë jetën. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…