Home Uncategorized Kryeshefi i Telekomit shkarkon vëllanë e Fatmir Limajt nga posti i drejtorit

Kryeshefi i Telekomit shkarkon vëllanë e Fatmir Limajt nga posti i drejtorit

41 second read
0
0
56
kujtesa

Kryeshefi i Telekomit Bedri Istrefi ka shkarkuar Demir Limajn që është drejtor i Departamentit të shitjes dhe gjithë stafin e shitjes në këtë ndërmarrje.

KTV-ja merr vesh se do të ketë edhe shkarkime të tjera në ditët në vazhdim.

Demir Limaj është vëllai i kreut të Nismës, Fatmir Limaj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…