Home Lajme Aksident i rëndë në afërsi të Mensës së Studentëve në Prishtinë

Aksident i rëndë në afërsi të Mensës së Studentëve në Prishtinë

52 second read
0
0
59
kujtesa

Para pak minutave ka ndodhur një aksident në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, në afërsi të objektit të Mensës së Studentëve.

Për momentin nuk dihet nëse ka të lënduar, ndërkohë në aksident janë përfshirë tri makina, njëra prej të cilave është kthyer përmbys pas përplasjes.

Gazeta Express ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ndërkohë do t’iu mbajë të informuar lidhur me aksidentin. /GazetaExpress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…