Home Showbiz Meshkujt e japin mendimin e tyre: Kjo frizurë e femrave na joshë më së shumti

Meshkujt e japin mendimin e tyre: Kjo frizurë e femrave na joshë më së shumti

1 min read
0
0
77
kujtesa

18 orë

Pa dyshim se femrat vishen si të duan vet e edhe flokët i rregullojnë sipas dëshirës personale, por ekspertët kanë qenë kureshtarë të kuptojnë se çfarë mendojnë meshkujt për çështjen e frizurës së meshkujve.

Thënë më saktë, cila frizurë e femrave u duket meshkujve më joshësja, transmeton Telegrafi.

Rezultatet mund t’ju befasojnë! Sipas hulumtimeve, meshkujt nuk janë më adhurues të stileve të komplikuara të flokëve – nuk iu pëlqejnë më kaçurrelat e ngarkuar, gërshetat dhe frizurat tjera që kërkojnë punë.

Meshkujve tani iu pëlqejnë frizurat sa më të thjeshta. Madje, aq më të zakonshme, aq më të mira.

Flokët e shëndetshme, pak të valëzuara dhe të ndritshme janë tani pika e dobët e meshkujve. Pra, nëse veç dëshironi ta joshni një mashkull, nuk keni më nevojë të përpiqeni shumë. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…