Home Sport Ja si ia uroi Werder Bremeni fitoren Rashicës dhe Kosovës

Ja si ia uroi Werder Bremeni fitoren Rashicës dhe Kosovës

55 second read
0
0
51
kujtesa

Skuadra gjermane Werder Bremen ka reaguar pas fitores së Kosovës 2:0 kundër Malit të Zi.

Në rrjetin social Twitter, ka uruar “Dardanët” për fitoren dhe yllin e tyre Milot Rashica, transmeton Indeksonline.

“3 pikë në konto. Rashica dhe Kosova fituan 2:0 kundër Malit të Zi. Kur kanë mbetur edhe 2 ndeshje deri në përfundim të kualifikimeve, Kosova ka ende mundësi për të siguruar biletën. Miloti luajti në këtë ndeshje”, shkruan Werder Bremeni, në Twitter.

/Indeksonline/   

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…