Home Lajme Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 39 aksidente

Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 39 aksidente

47 second read
0
0
59
kujtesa

Ilustrim

Ilustrim

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin kanë ndodhur gjithsej 39 aksidente. Policia ka njoftuar se asnjë nga aksidentet nuk ka qenë me fatalitet.

Nga 39 aksidentet janë lënduar 14 persona, 25 aksidente kanë qenë me dëme materiale.

Po ashtu, janë shqiptuar 1379 tiketa në trafik.

Gjatë 24 orëve të kaluara, janë arrestuar 14 persona, 6 prej të cilëve janë në mbajtje, ndërsa 2 të tjerë në vuajtje të dënimit. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…