Home Auto&Tech Edhe Samsung mund të jetë duke zhvilluar një Galaxy s10 të lirë

Edhe Samsung mund të jetë duke zhvilluar një Galaxy s10 të lirë

2 min read
0
0
64

Këtë javë ne kemi dëgjuar raporte që Samsung ndoshta është duke punuar në një Galaxy Note të përballueshëm, të intervalit të çmimit të mesëm, të quajtur (me gjasë) Galaxy Note10 Lite. 

Ka të ngjarë të mbërrijë në Evropë së shpejti, por tani një raport tjetër sugjeron që ai mund të shoqërohet nga një Galaxy S10 i përballueshëm, i linjës së mesme. 

Numri i modelit për këtë pajisje do të ishte SM-G770, dhe emri i modelit sugjeroi që do të quhet Galaxy S10 Lite. 

Ekzistojnë tre modele Galaxy S10 dhe dy modele Galaxy Note10 në treg momentalisht, të zbuluara zyrtarisht. 

Për sa i përket Galaxy S10 Lite, raporti sugjeron se do të ketë brendësit e tij të ngjashme me atë në Galaxy A91. 

Kjo përfshin ekranin 6,7 inç të plotë HD +, procesorin Snapdragon 855, 8 GB RAM, 128 GB hapësirë ruajtje, treshen e kamerës 48MP + 12MP + 5MP, kamerën selfie 32MP dhe një bateri 4,500 mAh me karikim të shpejtë 45W. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Auto&Tech

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Mourinho: Itali – Angli, do të ishte finalja perfekte

7 orë Jose Mourinho ka thënë se Italia kundër Anglisë do të ishte ‘finalja perfekte’, ndër…