Home Showbiz Çfarë do të thotë të shohësh veten shtatzënë në ëndërr? Mësoni kuptimin një herë e mirë

Çfarë do të thotë të shohësh veten shtatzënë në ëndërr? Mësoni kuptimin një herë e mirë

2 min read
0
0
48
kujtesa

06.10.2019 • 07:51

Të shohësh në ëndërr veten shtatzënë, është një ndër ëndrrat më të zakonshme për femrat

Ndonjëherë të duket aq reale, sa në mëngjes kur zgjohesh prek barkun për t’u siguruar nëse është e vërtetë ose jo.

Stephanie Gailing, një analiste ëndrrash shpjegon kuptimin e shtatzënisë në ëndërr.

Nëse shikoni veten shtatzënë, kjo do të thotë se marrëdhënia juaj me partnerin është e pjekur dhe po ecën në hapa të sigurt.

Përveç se, shtatzënia simbolizon marrëdhëniet, ka raste që tregon se diçka e re në karrierë do të vijë së shpejti për ju.

Mirëpo, edhe shtatzënia në ëndërr ka domethënie të caktuara. Nëse ëndërroni një shtatzëni të paplanifikuar kjo do të thotë se keni mungesë besimi për të ardhmen tuaj.

Nëse ëndërroni një shtatzëni të lumtur, kjo mund të tregojë dëshirën e madhe që keni për t’u bërë nënë.

Ndonjëherë, ajo që keni frikë të ndodhë në realitet ju shfaqet në ëndërr. Nëse nuk dëshironi ende fëmijë, por shikoni veten shtatzënë, atëherë kjo do të thotë se keni frikë të merrni përgjegjësi të reja. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…