Home Lajme Kosnett shkon në pushime: Po karikohem para sfidave që na presin

Kosnett shkon në pushime: Po karikohem para sfidave që na presin

1 min read
0
0
49
kujtesa

17 minuta

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vendin tonë, Philip Kosnett, njoftoi se do të shkojë me pushime për disa ditë për t’u rikthyer i karikuar për sfidat që e presin.

Ai zgjodhi rrjetin social Twitter për të thënë se së bashku me bashkëshorten do të pushojnë disa ditë.

“Unë dhe Alisoni do të marrim disa ditë pushim për t’u karikuar për sfidat emocionuese që na presin. Kur të kthehemi, mezi presim që të vijojmë komunikimin me njerëzit në Kosovë, qoftë përmes internetit, por edhe duke udhëtuar rreth vendit”, shkroi Kosnett.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…