kujtesa

Vushtrriasit ishin pjesmarrës në gjysëm maratonen e mbajtur në tironën e Erion Veliajt ,kjo ishte ekipa që murren pjesë në gjysëm maratonen 21 km .

kët e ka bër publike pjesmarrësi i kësaj gare Shefki hyseni .

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…