Home Lajme Vushtrria(Viciana) vendi i bujqësis

Vushtrria(Viciana) vendi i bujqësis

34 second read
0
0
78
kujtesa

Qyteti i Vushtrris shquhet si vendë i bujqësis ,keto foto që jan dërguar nga nje lexues i yni dëshmon më së miri se Bujqësia vazhdon të mbetet prioritet i fermerëve Vushtrrias por që kërkojn të mbështeten më shum nga instutcionet përkatëse /Viciana Press/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…