Home Kulturë Vushtrria nikoqir i takimeve të poeteshave

Vushtrria nikoqir i takimeve të poeteshave

56 second read
0
0
33
kujtesa

DKRS-ja në Komunen e Vushtrris vjen me një njoftim për takimin e poeteshave që do të mbahet në Vushtrri .

NJOFTIM
Për dashamirët e poezisë shqipe

Kam kënaqësinë t’ju njoftoj se, më datë 16 tetor 2019, Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport, Komuna e Vushtrrisë, organzion Edicionin e 37-të , të Festivalit Mbarëkombëtar “Takimet e Poeteshave Shqiptare”.
Festivali mbahet në Qendrën Rinore “Naxhije dhe Fahri Buçinca”, në Vushtrri, dhe fillon në ora 18:00.
Fatmire Cecelia
DKRS

Ju mirëpresim!

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Kulturë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…