Home Lajme KQZ numëron 98 për qind të votave, Vetëvendosje mbetet e para

KQZ numëron 98 për qind të votave, Vetëvendosje mbetet e para

42 second read
0
0
40
kujtesa

5 orë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ende nuk ka procesuar rezultatet e votave nga 2 mijë e 547 qendra të vendvotimeve.

Deri më tani në faqen e KQZ-së, janë publikuar rezultatet nga 2 mijë e 508 vendvotime apo 98,47%.

Komunat nga të cilat ende nuk janë procesuar rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve janë: Deçani, Gjakova, Kamenica, Mitrovica e Jugut, Rahoveci, Podujeva, Prishtina, Prizreni, Skenderaj, Suhareka, Ferizaj dhe Vushtrria.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…