Home Lajme Përgatitjet fantastike të pjesëtarëve të FSK-së për garën “Cambrian Patrol 19”

Përgatitjet fantastike të pjesëtarëve të FSK-së për garën “Cambrian Patrol 19”

1 min read
0
0
42
kujtesa

Pjesëtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës thuajse gjithmonë ngjallin ndjenjën e krenarisë te çdo shqiptar.

Këtë herë shumë pjesëtarë të FSK-së do të marrin pjesë në garën ushtarake “Cambrian Patrol 19”.

Ata janë duke kryer përgatitjet e nevojshme për këtë garë, teksa mbete të pritet medalja e artë , transmeton Indeksonline.

Në një video të publikuar së fundi pjesëtarët shihen me pajisje të ndryshme duke dhënë maksimumin e tyre për këto përgatitje./Indeksonline/

https://www.facebook.com/watch/OfficialMFSRKS/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…