Home Lajme Biznismeni Vushtrrias Naser imeri ka takuar Delegacionin e unionit të bizneseve shqipëtaro-gjermane me seli në bonn të gjermanis

Biznismeni Vushtrrias Naser imeri ka takuar Delegacionin e unionit të bizneseve shqipëtaro-gjermane me seli në bonn të gjermanis

54 second read
0
0
131
kujtesa

Biznismeni i sukseseshum Vushtrrias Naser Imeri ka realizuar nje takim me delegacionin e unionit te biznezeve shqiptaro-gjermani me seli ne bonn Imeri ne profilin e tij ne facebook ka shkruar keshtu :

https://www.facebook.com/nasser.imeri

Ishte kënaqësi që kisha për vizitë në zyret e kompanisë time, delegacionin nga Unioni i Bizneseve Shqiptaro-Gjermane me seli në Bonn – në krye me z. Fatbardh Blenishti
Ju faleminderit për vizitën, jam çdo herë i nderuar.

Me respekt
N.I

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…