Home Lajme Aktivistët e Vetëvendosjen festën e fitores e nisën nga familja Dehari

Aktivistët e Vetëvendosjen festën e fitores e nisën nga familja Dehari

1 min read
0
0
45
kujtesa

Lëvizja Vetëvendosje është në epërsi të çdo partie edhe pse me një rezultat të ngushtë me Lidhjen Demokratike të Kosovës nga rezultatet e deritanishme të KQZ-së për zgjedhjet e parakohshme.

Vetëvendosje mbrëmë nisi festën, por disa aktivistë para se të dilnin në shesh vendosën që të vizitonin familjen Dehari, e bashkë me ta të prisnin edhe rezultatet.

Duhet përkujtuar që Astrit Dehari ndërroi jetë në Qendrën e Paraburgimit në Prizren, por që ai ishte aktivistë i VV-së për disa vite radhazi.

Prindërit e Deharit në fotografinë e publikuar mbrëmë shihen përplot gëzim për rezultatet e VV-së./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…