Home Lajme Zgjedhjet po monitorohen nga Bashkimi Europian

Zgjedhjet po monitorohen nga Bashkimi Europian

32 second read
0
0
47
kujtesa

Misioni për mbikëqyrje të zgjedhjeve në Bashkimin Europian është duke monitoruar Zgjedhjet në Kosovë.

Një vëzhgues i BE-së, është parë në një qendër të votimit në Ferizaj, shkruan Indeksonline.

Në qytetet kryesorë të Kosovës, ka të pranishëm vëzhgues të BE-së. /Indeksonline/ 

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…