Home Lajme Voton edhe Haradinaj: Nëse nuk votoni të tjerët votojnë për ju

Voton edhe Haradinaj: Nëse nuk votoni të tjerët votojnë për ju

56 second read
0
0
40
kujtesa

Para pak minutash ka votuar edhe bartësi i listës AAK-PSD, Ramush Haradinaj.

Haradinaj derisa ka kryer obligimin e tij qytetar së bashku me gruan e tij, Aniten.

“Shrytëzuam të drejtën tonë, votuam me Aniten duke kryer obligimin qytetar. Vetëm me votë vendosim, nëse nuk votoni të tjerët votojnë për ju. Andaj, i lust ë gjithë qytetarët të dalin të votojnë pa marrë parasysh bindjet e tyre politike të dalin e të votojnë”, ka theksuar Haradinaj. /Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…