Home Lajme Veseli: Uroj që të gjithë qytetarët t’i japin perspektivën Kosovës tonë perëndimore

Veseli: Uroj që të gjithë qytetarët t’i japin perspektivën Kosovës tonë perëndimore

1 min read
0
0
37
kujtesa

Kandidati për kryeministër, njëherësh edhe lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli sapo ka votuar për zgjedhjet parlamentare të Kosovës.

Veseli pas votimit ka folur para mediave i cili ka thënë se është një ditë e madhe për Kosovën, përcjell Indeksonline.

“Sot është një ditë e mirë për Kosovën tonë të shenjte, i uroj gjithë qytetarët e vendit të japin  perspektiven Kosovës tonë perëndimore, të ardhmes dhe fëmijëve tanë”, u shpreh Veseli.

Veseli i shoqëruar nga bashkëshortja e tij kanë votuar ne qendrën e votimit në shkollën fillore” Faik Konica” në Prishtinë. /Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…