Home Lajme Mot i vranët dhe pjesërisht me diell në ditën e zgjedhjeve në Kosovë

Mot i vranët dhe pjesërisht me diell në ditën e zgjedhjeve në Kosovë

54 second read
0
0
40
kujtesa

3 orë

Në ditën e zgjedhjeve në gjithë territorin e Kosovës do të mbajë mot i vranët dhe pjesërisht me diell.

Temperaturat minimale për sot do të jenë 7 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të jenë rreth 16 gradë celsius.

Ndërsa, për dallim nga dita e sotme, nesër pritët të kenë dhe vranësira me reshje shiu, teksa java gjithë java e ardhshme pritët të ketë mot të ndryshueshëm./Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…