Home Lajme Kosnett: Vota juaj ka rëndësi, votoni për vetën, shtetin dhe të ardhmen

Kosnett: Vota juaj ka rëndësi, votoni për vetën, shtetin dhe të ardhmen

50 second read
0
0
38
kujtesa

Ambasdori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, përmes një postim në Twitter ka shkruar lidhur me zgjedhjet në Kosovë.

Kosnett ka shkruar që çdo votë numërohet prandaj dilni the votoni, percjell Indeksonline.

“Mirëmëngjesi votues kosovarë! Sot është dita për të dalë dhe për të votuar. Vota juaj ka rëndësi – votoni për veten tuaj, për vendin tuaj dhe për të ardhmen tuaj!”, shkroi Kosnett.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…