Home Uncategorized Daka: Çdo gjë që ndodhë sot do t’i faturohet Kosovës, t’iu tregojmë të gjithëve se kemi kulturë demokratike

Daka: Çdo gjë që ndodhë sot do t’i faturohet Kosovës, t’iu tregojmë të gjithëve se kemi kulturë demokratike

1 min read
0
0
47
kujtesa

Ka nisur votimi për zgjedhjet e parakohshme në Kosovë.

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, pasi ka votuar ka thënë se e gjitha që ndodhë sot në fund të ditës do t’ faturohet Kosovës.

“E përfundova obligimin tim. Ftoj të gjithë qytetarët, të gjitha subjektet politike, dhe komisionerët që ditën e sotme të jenë të kujdesshëm. Të kemi parasysh se gjithë ajo që ndodhë gjatë ditës do t’i faturohet Kosovës jo atyre. Pra t’i tregojmë të gjithëve se kemi kulturë të lartë demokratike, se dimë të votojmë”, ka thënë ajo./Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…